FX Cruiser SVHO® Audio

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/cruising/pdp/fx-cruiser-svho-2024/

(Drive Control Modes) -sõidurežiimid

Intuitiivne sõidukogemus tagatakse tänu uuele Connext® ekraanile, millel on täiustatud sõidujuhtimisrežiimid: säästlikkus, pukseerimine, jõudlus, mugavus ja kohandatud. Viimane võimaldab eelseadistada tippkiiruse piirangu ja kiirenduskõvera, muutes selle ideaalseks partneriks algajatele sõitjatele. Maksimaalse ökonoomsuse tagamiseks seadistage pikematel sõitudel ühtlane kiirus.

Aerodünaamiline kuju

FX mudeli võimekas kere lõikab läbi vee, pakkudes stabiilsust igal teie veepealsel seiklusel. Muljetavaldav jäikus ja vastupidavus tagab nendele veesõidukitele suurepärase jõudluse koos vapustava kiirenduse, suurema tippkiiruse ja parema ökonoomsuse veelgi meelepärasema sõidukogemuse saamiseks.

Elektrooniline juhtimine – järjekordne revolutsioon

Meie peen elektrooniline juhtimissüsteem rõõmustab teid oma „nutikate“ funktsioonidega. Kasutage funktsiooni Cruise Assist täpsete kiiruste määramiseks ja säilitamiseks, 3-positsioonilist No Wake režiimi madala kiirusega aladel navigeerimiseks ning elektroonilist tagurdusabi ja funktsiooni T.D.E. (Trust Directional Enhancement) ülimadala kiirusega manööverdamiseks ja dokkimiseks

Ülelaadimisega, DOHC, 16V 1812 cm³ mootor

Hämmastav SVHO® (Super Vortex High Output) mootor toodab sujuvat ja paindlikku jõudu ning sellel on ülitõhusad jahutus- ja õhu sisselaskesüsteemid ning tugevdatud mootori osad. Suur Hyper-Flow jugapump aitab muuta selle võimsuse kiirenduseks ning elektrooniline kütusesissepritse (EFI) tagab sujuva ja tõhusa väljundvõimsuse.

Unikaalne kergesti kasutatav turvasüsteem

Selle uuendusliku süsteemiga ei pea muretsema eraldi kaugjuhtimispuldi pärast – kasutage lihtsalt PIN-koodi, et seadistada ja tühistada oma turva- ja juhtimisrežiimid, puudutades Connext® ekraani.

Elektrooniline kaldeasendi süsteem

See tähelepanuväärne süsteem pakub täielikku kontrolli kaldeasendi üle sõidu ajal. Kasutades kahte vasakpoolse käepideme nuppu, klõpsake lihtsalt kalle sisse, et teha tugev pööre ja klõpsake uuesti välja, et kiirendada. Stiilse uue Connext® värviekraani veel üks omadus on kaldeasendi näit liikumise ajal.

Integreeritud helisüsteem viib muusika vee peale

Nautige kõlarite väljapaistvat heli, mille disain sulandub sujuvalt kokku WaveRunneri joontega. Kõlarid on ideaalselt paigutatud jalaruumidesse ja neid juhitakse juhtraua kõrval asuvalt kergesti ligipääsetavalt paneelilt. Aku kaitsmiseks on paigaldatud madalpinge regulaator.

7-tolline värviline puutetundlik ekraan

Vaadake täisvärvilist pilti suuremal ekraanil, mida pakume WaveRunner-ile. Sellel on GPS-kaardivalmidus ja nutitelefoniga sünkroonimine.

30% rohkem hoiuruumi

Oleme oma FX-mudelitesse tekitanud umbes 30% rohkem kergesti ligipääsetavat ruumi kui vanemal mudelil – nii võivad teie seiklused olla pikemad ja sõidud kaugemad. Kõikjal on nutikalt integreeritud praktilised hoiulahendused: väga suur veekindel kindalaegas, mahukas panipaik istmete all, vööris ja ahtris.

Luksus, mugavus, jalaruumi äravool ja lihtsam pardaletulek

Alates neljaastmelisest reguleeritava kaldega roolist kuni luksusliku kolmekohalise ülimugava istmeni, praktilistest juhtraua kinnituspunktidest kuni suure ujumisplatvormini, millel on laiem, pehmem, mugavam kuju ja topelt käepidemed uuesti pardale tulemiseks, FX Cruiseril on tõesti kõik olemas. Sellel on isegi jalaruumi veeäravoolu süsteem. 

Hind

27 660.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 4-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 1812cc
Võimsus 250hj
Kompressor on
Trimm on
Käigud F/N/R
Ride on
Cruise control on
Sõitjate arv 1-3
Mõõdud PxLxK 3,58x1,27x1,23m
Kütusepaak 70L
Panipaiga maht 168,3L
Kere materjal NanoXcel2®
Netokaal 372kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 • Suur 7" LCD värviline puuteekraan
 • Nutitelefoni sünkroonimisvõimalus
 • GPS valmidus
 • Kindalaegas
 • Parem ergonoomika ja suurem tuulekaitse
 • Integreeritud Audiosüsteem ekraani kaudu juhtimisega
 • Ülelaadimisega SVHO 1812cc EFI mootor
 • Luksuslik 3-kohaline ja mitmetasandiline iste
 • Tootevaliku pikim ja mugavaim kere
 • Revolutsiooniline RiDE süsteem intuitiivseks juhtimiseks
 • Unikaalne reguleeritava kaldega roolisüsteem

Võimas ülelaetud SVHO mootor ja dünaamiline kerekujundus (NanoXcel2 tehnoloogia) - pakuvad koos suurepärast jõudlust stabiilse ja paindliku juhtimisega, millele aitab kaasa Yamaha revolutsiooniline RiDE ™ süsteem.
Täiselektroonilised juhtsüsteemid koos püsikiiruse hoidjaga, 3-positsiooniline No-Wake režiim, elektrooniline tagurpidikäik, TDE (tõukejõu suuna tugevdamise juhtimine) - see on vaid mõningane funktsioonide loend sellest mis on saadaval.