YFM110R Uus!

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/sport/pdp/yfm110r-2024/

Mootorivõimsuse kontrollseade

112 cm3 kütusesissepritsega mootor pakub palju jõudu, et rahuldada vanemaid ja kogenumaid sõitjaid, samas mootori võimsuse piiraja võimaldab teil vähem enesekindlate sõitjate jaoks võimsust vähendada.

Elektriline käivitus

Käivitamine, käsitsemine ja hooldus - kõik on väga lihtne. Kickstarteri pärast pole vaja muretseda, vajuta lihtsalt elektrikäivitile ja YFM110R ärkab ellu. See sobib ideaalselt noorele sõitjale.

Edasi, neutraal ja tagurpidikäik

YFM110R on varustatud F/N/R käigukangiga, mis tagab sõitjale täiendava mugavuse.

Pika käiguga reguleeritav vedrustus

Pika käiguga vedrustus aitab hoida rehve maapinnaga kontaktis isegi lainelisel maastikul. Sõltumatu esivedrustus tähendab, et ühe esiratta liikumist teise oma ei mõjuta. See parandab juhitavust, võimaldades YFM110R-l konarlikul maastikul suurendada mugavust ja kontrolli.

Lai šassii ja suurepärane kliirens

Kompaktne mootorikonstruktsioon ja pika käiguga vedrustus hoiavad Yamaha ATV-d konarlikul pinnasel turvalisel kõrgusel. Lai šassii tagab suurepärase stabiilsuse. Tugevad alusplaadid aitavad kaitsta ATV mootorit ja šassiit kahjustuste eest, kui ette peaks juhtuma ootamatu takistus.

Ergonoomiline disain

YFM110R on mõeldud erineva suuruse ja kaaluga sõitjatele.

Madala hooldusvajadusega mootor

Lapsed ja noorukid tahavad ATV-d, mis on valmis kasutamiseks alati, kui nad seda soovivad. YFM110R kasutab 112 cm3 ühesilindrilist 4-taktilist mootorit, mis on spetsiaalselt loodud nii, et see nõuab minimaalset hooldust ja tagab maksimaalse töökindluse. Jõuülekanne toimub usaldusväärse kettajami kaudu.

Hind

3 990.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 112cc
Jahutus õhk
Starter elektriline
Ülekanne automaat / variaator / reevers
Rehvid ees / taga 18x7-8 / 18x7-8
Mõõdud PxLxK 1490 x 885 x 910mm
Istme kõrgus 654mm
Kliirens 100mm
Kütusepaak 6,7L

Lisana saadav kallutatav haagis 599€ (kast 120 x 74cm, kandevõime 250kg)

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

  • Sissepritsega 4 taktiline mootor
  • Mootorivõimsuse reguleerimise võimalus
  • El. start
  • Pikakäiguline vedrustus
  • Kliirens 10cm
  • Sõltumatu esivedrustus
  • Automaat (edasi, neutraal, tagurpidi käik)
  • Lihtne hooldada 

YFM110R on loodud väikeste sportlike ATV-de vajadusi silmas pidades, kuid sellel on palju funktsioone, mis leiduvad suurematel Yamaha mudelitel, sealhulgas sõltumatu topelt A-õõtshoobadega esivedrustus, CVT-käigukast ja elektriline start.
YFM110R tasakaalustab 112 cm³ sissepritsemootori muljetavaldava võimsuse suurepärase sõidetavusega tänu erifunktsioonidele, mis tagavad teile täieliku kontrolli ja meelerahu. Lihtne TCI-moodul reguleerib mootorivõimsust juhi sõiduvõime järgi, juhtraual asetsev seisupidur tagab, et YFM110R jääb täpselt sinna, kuhu te selle jätsite.
YAMAHA YFM110R tagab kvaliteetaja kogu perele!