Kodiak 700 EPS SE tänavalegaalne T3b

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/utility/pdp/kodiak-700-eps-se-2024/

SE Special Edition mudel

Special Editioni mudel on mõeldud professionaalsetele ja vabaajasõitjatele, kes nõuavad midagi erilist. SE versiooniuuendusel on kahevärviliseks värvitud eksklusiivse graafikaga kere ja satiinmustad alumiiniumist veljed.

MK II 686cc SOHC mootor

Yamaha suurimat Kodiak ATV-d juhib suure jõudlusega ja võimsusega mootor, tagades oma klassi parima pöördemomendi. 2 põlvkonna MK II 686cc 4-klapiline SOHC mootor on varustatud uusima EFI kütusesissepritse süsteemiga, samuti peenhäälestatud ECU-ga, see tagab madala kütusekulu, kõrge pöördemomendi ja sujuva jõudluse.

Ultramatic® käigukast

High, Low, Reverse, Neutral ja Park režiimidega varustatud Yamaha tööstusharu juhtiv Ultramatic® automaatkäigukast on üks vastupidavamaid ja tõhusamaid CVT süsteeme turul. Kohese reaktsiooniga käigukast on loodud kõige raskema maastikuga toimetulemiseks ning nelikratta mootoriga pidurdamise süsteem tagab teile kindlustunde ja hea juhitavuse allamäge sõites.

Sõltumatu vedrustus, eesmised ketaspidurid

Kodiak 700 EPS SE-l kompaktsed sõltumatud topeltõõtshoovad ja pika käiguga KYB amordid pakuvad kõrget mugavust koos hea manööverdusvõimega ning saavad hakkama ka kõige ekstreemsemal maastikul. Vastupidava ja usaldusväärse pidurdamise tagamiseks on Kodiak 700 EPS SE varustatud eesmiste ketaspiduritega ja suletud tagumise keskmise märgpiduriga.

On-Command® ajamisüsteem

Nutikas On-Command® ajamisüsteemil on mugav nupust juhtimine, see võimaldab sujuvalt ja hetkega lülituda 2WD-lt 4WD-le ja tagasi. Parempoolsel juhtraual asuvale nupule vajutades saate valida 2WD, 4WD või 4WD koos diferentsilukuga, et optimeerida Kodiaki jõudlust muutuvates maastiku- ja ilmastikutingimustes.

Kandevõime ja vints

Kodiak 700 EPS SE-l on ette paigaldatud WARN VRX 25 vints, mis suudab teid kõige raskematest oludest välja tuua. Oma 140 kg pakiraamide summaarse kandevõimega ja 600 kg pukseerimisvõimega on Kodiak 700EPS SE klassi juhtiv vabaaja ja töö ATV, ideaalne partner jahil, kalapüügil ja matkamisel.

Elektriline roolivõimendi (EPS)

Mugavuse suurendamiseks ja juhi füüsilise pingutuse vähendamiseks on Kodiak 700 EPS SE mudelid varustatud elektroonilise roolivõimendiga (EPS), mis on loodud pakkuma parimat tasakaalu sõitja abi ja positiivse tagasiside vahel. Säilitades kerge ja täpse juhitavuse, suurendab see süsteem sõitja mugavust, enesekindlust ja kontrolli.

Põhjalik näidikuekraan

Kodiak 700 EPS SE-l on digitaalne arvesti kütusenäidiku, spidomeetri, läbisõidumõõdiku, tunnilugeja, kella, nelikveo oleku, käiguvalitsa positsiooni ja EPS-i hoiatustulega.

Hind

13 960.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 686cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Vedrustus sõltumatu
Rehvid ees / taga 25x8-12 / 25x10-12 (alumiinium veljed)
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 2070 x 1180 x 1240mm
Minimaalne pöörderaadius 3,2m
Teljevahe 1250mm
Istme kõrgus 860mm
Kliirens 275mm
Kütusepaak 18L

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:


Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58039743 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

SE - Special Edition mudel

SE versioonil on kahevärviliseks värvitud eksklusiivse graafikaga kere ja satiinmustad alumiiniumist veljed.

◾ Parima hinna ja kvaliteedi suhtega ATV
◾Võimas 686cc SOHC neljataktiline suure pöördemomendiga mootor
◾Yamaha Ultramatic® CVT automaatkäigukast
◾On-Command® 2WD / 4WD koos diferentsiaalilukuga
◾Yamaha elektriline roolivõimendi (EPS)
◾ Kokku 140kg -  esi ja tagapakiraami kandevõime
◾600kg pukseerimisvõime ja Warn vints
◾Sõltumatu pika käiguga vedrustus
◾Maxxis 25-tollised rehvid, ees 25x8x12; taga 25x10x12, alumiiniumveljed
◾Digitaalsed näidikud
◾Keskmine töötuli juhtraual

Ennast hästi tõestanud suure pöördemomendiga MK II 686cc mootor ja kompaktne šassi, tööks disainitud mugav juhiiste - see erakordne Yamaha töötaja suudab kanda 140 kg raskust pakiraamidel pluss sõitjat ja pukseerida kuni 600 kg haagist.
Sujuvalt töötav Ultramatic® CVT-käigukast ja Diff-lukuga 2WD / 4WD-süsteem muudavad selle ATV kauba vedamisel ideaalseks ja Yamaha EPS (elektriline roolivõimendi) muudab iga tööpäeva natuke lihtsamaks.