VX

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/cruising/pdp/vx-2024/

Uusim VX, mida veab edasi TR-1® mootori High Output versioon, on intuitiivne ja kasutajasõbralik jett, mis tagab kohese enesekindluse isegi vähem kogenud sõitjatele. Sellel on kitsas toekas iste ja laiad jalaruumid lihtsamaks juhtimiseks ning revolutsiooniline RiDE®-juhtimistehnoloogia.
Oma stiilse tekikujunduse, atraktiivsete tsüaniidivärvi detailide ja sportliku graafikaga pakub VX ületamatut komplekti põnevast, oma klassi parimast kvaliteedist vee peal. Tutvuge sellega ja olge tunnistajaks võimalustele, mis panevad teid iga sõitu nautima. 

RiDE®-süsteem (tagurpidikäik koos intuitiivse aeglustuselektroonikaga)

Revolutsiooniline RiDE®-süsteem muudab teie sõidunaudingut, tõstes iga sõitja enesekindlustunnet. Edasiliikumiseks ja kiirendamiseks tõmmake lihtsalt parempoolse käepideme hooba – aeglustamiseks või tagurdamiseks tõmmake vasakpoolse käepideme hooba. Jah, tagurpidi veojõukontrolli abil on see tõesti nii lihtne!

TR-1® High Output – 1049 cm³, 3-silindriline mootor

VX-i jõuallikaks on meie uuenduslik 3-silindriline mootor, 1049 cm³ High Output TR-1®. See märkimisväärselt kompaktne ja kerge seade pakub ületamatult põnevat elavat kiirendust ja suurepärast tippvõimsust ning ökonoomsust ja töökindlust ühes. Selle mootori kerge kaal tagab jettile ka suurepärase juhitavuse, paindlikkuse ja tasakaalu.

Stiilne, kaasaegne disain ja graafika

Tahtsime, et uusim VX Cruiser HO näeks hea välja, nii et oleme lisanud võimsa, atraktiivse värvi- ja graafikalahenduse, mis püüab kindlasti pilke, kui üle vee kihutate. See näeb kindlasti ka sadamas suurepärane välja.

Multi-Mount tarvikute süsteem

Kui lähete terveks päevaks vee peale, soovite kindlasti võtta kaasa teatud tarvikuid. Multi-Mount süsteemi abil saate GPS-i/kala-leidja, oma GoPro, või koguni oma kohvitassi kaasa võtta ja turvaliselt kinnitada.

Praktilised hoiukohad

Uusimal VX-il on palju praktilist hoiuruumi, sealhulgas istmealune ja vööri panipaik, väga suur veekindel kindalaegas ja isegi käepärane ruum telefoni jaoks.

Kitsa istme disain, suurem mugavus ja optimaalne juhitavus

Nii ülimugav 2-osaline sõiduiste kui ka VX-i juhtraud on uusima kitsama disainiga, mis tagavad suurepärase ergonoomilise istumis- ja sõiduasendi. Koos sügavamate, laiemate jalaruumide ja ümberkujundatud käepidemetega annab see juhitavusele suurepärase kontrolli.

Veespordiks valmis

Koos kerge ja silmapaistva TR-1® High Output mootoriga on VX-l ka lisafunktsioonid, mis muudavad veespordiga harrastamise nauditavaks. Kasutage suuri topeltpeegleid, mis aitavad teil näha kõike, mis teie taga toimub, ning suur pardale mineku aste ja hõlpsa ligipääsuga käepide, mis muudavad sellele veesõidukile peale- ja mahatuleku lihtsaks.

Laiendatud tagumine platvorm

VX sobib hästi oma mugavate istmetega veespordi- ja kruiisihuvilistele sõitjatele. Sügava pardaletuleku astmega, mis varjub, kui seda ei kasutata ja libisemiskindlate Hydro-Turf mattidega laiendatud tagumisele platvormile on pärast ujumist mugav astuda.

Hind

14 990.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 3-silindrit
Kubatuur 1049cc
Võimsus 110hj
Käigud F/N/R
Ride on
Sõitjate arv 1-3
Mõõdud PxLxK 3,37x1,24x1,2m
Kütusepaak 70L
Panipaiga maht 113,9L
Kere materjal NanoXcel2®
Netokaal 326kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

  • Ergonoomiline sõiduasend
  • Uus dünaamiline stiil, värvid ja graafika
  • Revolutsiooniline RiDE süsteem intuitiivseks kasutamiseks
  • Võimas 1049 cm3 (TR-1) 3-silindriline mootor
  • Suur ja praktiline pagasiruum - 114 liitrit.
  • Suur veekindel laegas ja telefonisahtel
  • Vee äravooluga jalarennid
  • Suured tahavaatepeeglid
  • Elektrooniline tagurpidi käik

Jõudlus, sportlikkus, mugavus ja juhitavus koos erakordse ökonoomsuse, vähese hooldusvajaduse ja paljude lahedate funktsioonidega tagavad uusima VX-i positsiooni kõige populaarsemate veesõidukite seas. Lisaks on sellel VX-il uus välimus – Pure White Solid värviskeem koos kahvatu/tsüaniidivärvi detailidega.