Grizzly 700 EPS (valikus ka tänavalegaalne T3b)

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/leisure/pdp/grizzly-700-eps-2024/

MK II 686cc SOHC mootor

Yamaha suurimat vaba aja veetmise ATV-d juhib suure jõudlusega ja võimsusega mootor, tagades oma klassi parima pöördemomendi. 2 põlvkonna MK II 686cc 4-klapiline SOHC mootor on varustatud uusima EFI kütusesissepritse süsteemiga, samuti peenhäälestatud ECU-ga, see tagab madala kütusekulu, kõrge pöördemomendi ja sujuva jõudluse.

Ultramatic® käigukast

High, Low, Reverse, Neutral ja Park režiimidega varustatud Yamaha tööstusharu juhtiv Ultramatic® automaatkäigukast on üks vastupidavamaid ja tõhusamaid CVT süsteeme turul. Kohese reaktsiooniga käigukast on loodud kõige raskema maastikuga toimetulemiseks ning nelikratta mootoriga pidurdamise süsteem tagab teile kindlustunde ja hea juhitavuse allamäge sõites.

Sõltumatu vedrustus, ketaspidurid

Sõltumatu Grizzly 700 EPS vedrustussüsteem kasutab lämmastik/gaasiamorte - nendel saab eelkoormust reguleerida, võimaldades sõitjal kasutada erinevaid seadistusi. See on ka oma klassi ainuke mudel, millel on nelja ratta hüdraulilised ketaspidurid, mis tagavad suurepärase pidurdusvõime.

On-Command® ajamisüsteem

Nutikas On-Command® ajamisüsteemil on mugav nupust juhtimine, see võimaldab sujuvalt ja hetkega lülituda 2WD-lt 4WD-le ja tagasi. Parempoolsel juhtraual asuvale nupule vajutades saate valida 2WD, 4WD või 4WD koos diferentsilukuga, et optimeerida Grizzly jõudlust muutuvates maastiku- ja ilmastikutingimustes.

Kandevõime ja vints

Grizzly 700 EPS-il on ette paigaldatud WARN VRX 25 vints, mis suudab teid kõige raskematest oludest välja tuua. Oma 140 kg pakiraamide summaarse kandevõimega ja 600 kg pukseerimisvõimega on Grizzly 700EPS klassi juhtiv vabaaja ATV, ideaalne partner jahil, kalapüügil ja matkamisel.

Elektriline roolivõimendi (EPS)

Mugavuse suurendamiseks ja juhi füüsilise pingutuse vähendamiseks on Grizzly 700 EPS mudelid varustatud elektroonilise roolivõimendiga (EPS), mis on loodud pakkuma parimat tasakaalu sõitja abi ja positiivse tagasiside vahel. Säilitades kerge ja täpse juhitavuse, suurendab see süsteem sõitja mugavust, enesekindlust ja kontrolli.

Digitaalsed mõõteriistad, panipaigad

Grizzly 700 EPS multifunktsionaalsel digitaalsel ekraanil on kütusenäidik, spidomeeter, läbisõidumõõdik, töötundide loendur, kell, 4WD/differentsiluku hoiatus, käigukasti asendi ja EPS-i hoiatustuli. Olemas on kolm eraldi panipaika, mis pakuvad palju ruumi tööriistade või isiklike asjade hoidmiseks.

Hind

14 450.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder, 4-klappi
Kubatuur 686cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Vedrustus sõltumatu
Rehvid ees / taga 26x8-12 / 26x10-12 (alumiinium veljed)
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 2070 x 1230 x 1253mm
Istme kõrgus 860mm
Kliirens 288mm
Kütusepaak 18L

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu,Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58039743 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Grizzly 700 EPS (Camo)..........................................14 945€
Tänavalegaalne Grizzly EPS .................................15 435€
Tänavalegaalne Grizzly EPS (camo).....................15 925€

Erisused:

 • EPS juhtraua võimendus
 • Yamaha On-Command® süsteemid 2WD, 4WD, 4WD Diff Lock
 • Seadistatav sõltumatu vedrustus
 • Maxxis Zilla 26-inch rehvid, valuveljed
 • LED esituled; keskmine juhtraua tuli
 • Digitaalsed näidikud, kolm panipaika
 • Pakiraamide summaarne kandevõime 140kg
 • Jõuline 686cc SOHC 4-takt sissepritsega vedelikjahutusega mootor
 • Ketaspidurid
 • Yamaha Ultramatic® CVT automaatne jõuülekanne
 • 2,5Ci Warn vints standardis
 • Yamaha kõrge kvaliteet ja maine

Karm ja kindel.

Yamaha Grizzly on aastakümnetega tõestanud ennast kindla ja vastupidava abilisena nii töös kui sõitmisel/matkamises raskel maastikul. Kõrge kvalittet ja maine on Grizzly seeria lahutamatu osa.
Yamaha Ultramatic®-käigukast valib automaatselt optimaalse jõukäigu igat tüüpi maastikule, samas gaasihoova vabastamisel toimub mootoriga pidurdamine, see annab tohutu enesekindluse allamäge laskumisel ja On-Command®-veosüsteem võimaldab teil sujuvalt vahetada 2WD, 4WD vahel ja Diff Lock-i ühe nupuvajutusega.
Elektrooniline roolivõimendi annab tagasisidet mugavuse ja juhtimise parandamiseks - tänu oma 4 x ketaspidurisüsteemile ja reguleeritavale sõltumatu vedrustusele on ülivõimas Grizzly 700 EPS valmis sõitma ilma probleemideta ka kõige keerulisemal maastikul.