Kodiak 700 EPS (valikus ka tänavalegaalne T3b)

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/utility/pdp/kodiak-700-eps-2024/

Tööks loodud

Ennast hästi tõestanud suure pöördemomendiga MK II 686cc mootor ja kompaktne šassi, tööks disainitud mugav juhiiste - see erakordne Yamaha töötaja suudab kanda 140 kg raskust pakiraamidel pluss sõitjat ja pukseerida kuni 600 kg haagist.
Sujuvalt töötav Ultramatic® CVT-käigukast ja Diff-lukuga 2WD / 4WD-süsteem muudavad selle ATV kauba vedamisel ideaalseks ja Yamaha EPS (elektriline roolivõimendi) muudab iga tööpäeva natuke lihtsamaks.

MK II 686cc SOHC mootor

Yamaha suurimat Kodiak ATV-d juhib suure jõudlusega ja võimsusega mootor, tagades oma klassi parima pöördemomendi. 2 põlvkonna MK II 686cc 4-klapiline SOHC mootor on varustatud uusima EFI kütusesissepritse süsteemiga, samuti peenhäälestatud ECU-ga, see tagab madala kütusekulu, kõrge pöördemomendi ja sujuva jõudluse.

Ultramatic® käigukast

High, Low, Reverse, Neutral ja Park režiimidega varustatud Yamaha tööstusharu juhtiv Ultramatic® automaatkäigukast on üks vastupidavamaid ja tõhusamaid CVT süsteeme turul. Kohese reaktsiooniga käigukast on loodud kõige raskema maastikuga toimetulemiseks ning nelikratta mootoriga pidurdamise süsteem tagab teile kindlustunde ja hea juhitavuse allamäge sõites.

Sõltumatu vedrustus, eesmised ketaspidurid

Kodiak 700 EPS-i kompaktsed sõltumatud topeltõõtshoovad ja pika käiguga KYB amordid pakuvad kõrget mugavust koos hea manööverdusvõimega ning saavad hakkama ka kõige ekstreemsemal maastikul. Vastupidava ja usaldusväärse pidurdamise tagamiseks on Kodiak 700 EPS varustatud eesmiste ketaspiduritega ja suletud tagumise keskmise märgpiduriga.

On-Command® ajamisüsteem

Nutikas On-Command® ajamisüsteemil on mugav nupust juhtimine, see võimaldab sujuvalt ja hetkega lülituda 2WD-lt 4WD-le ja tagasi. Parempoolsel juhtraual asuvale nupule vajutades saate valida 2WD, 4WD või 4WD koos diferentsilukuga, et optimeerida Kodiaki jõudlust muutuvates maastiku- ja ilmastikutingimustes.

Kandevõime ja vints

Kodiak 700 EPS-il on ette paigaldatud WARN VRX 25 vints, mis suudab teid kõige raskematest oludest välja tuua. Oma 140 kg pakiraamide summaarse kandevõimega ja 600 kg pukseerimisvõimega on Kodiak 700EPS klassi juhtiv vabaaja ja töö ATV, ideaalne partner jahil, kalapüügil ja matkamisel.

Elektriline roolivõimendi (EPS)

Mugavuse suurendamiseks ja juhi füüsilise pingutuse vähendamiseks on Kodiak 700 EPS mudelid varustatud elektroonilise roolivõimendiga (EPS), mis on loodud pakkuma parimat tasakaalu sõitja abi ja positiivse tagasiside vahel. Säilitades kerge ja täpse juhitavuse, suurendab see süsteem sõitja mugavust, enesekindlust ja kontrolli.

Põhjalik näidikuekraan

Kodiak 700 EPS-il on digitaalne arvesti kütusenäidiku, spidomeetri, läbisõidumõõdiku, tunnilugeja, kella, nelikveo oleku, käiguvalitsa positsiooni ja EPS-i hoiatustulega.

Hind

11 670.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 686cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Vedrustus sõltumatu
Rehvid ees / taga 25x8-12 / 25x10-12
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 2070 x 1180 x 1240mm
Minimaalne pöörderaadius 3,2m
Teljevahe 1250mm
Istme kõrgus 860mm
Kliirens 275mm
Kütusepaak 18L

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:


Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58039743 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Tänavalegaalne Kodiak 700EPS.............................12990€

 • Parima hinna ja teh-spetsifikatsioonide suhtega suur ATV
 • Võimas 686cc SOHC neljataktiline suure pöördemomendiga mootor
 • Yamaha Ultramatic® CVT automaatkäigukast
 • On-Command® 2WD / 4WD, diff/lock
 • Yamaha elektriline roolivõimendi EPS
 • Kokku 140kg esi- ja tagapakiraami kandevõime
 • 600 kg puksiirvõimsus + vints standardvarustuses
 • Ees ketaspidurid, taga keskne märgpidur
 • Sõltumatu pikakäiguline vedrustus
 • Maxxis 25-tollised rehvid, ees 25x8x12; taga 25x10x12 
 • Digitaalne armatuurlaud
 • Keskne halogeenvalgusti 

Kasutajasõbralik Kodiak 700 EPS on mõeldud talupidajatele, metsnikele ja tööstuslikele kasutajatele, kes vajavad raskeks tööks ekstreemsetes tingimustes vastupidavat tarbesõidukit, millel on elektrooniline roolivõimendi. Kodiak 700 EPS on professionaalne ja universaalne ATV, mis pakub mugavust töötamiseks kogu päeva jooksul - parim valik intensiivseks töötegemiseks!