FX Cruiser HO Audio Uus!

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/cruising/pdp/fx-cruiser-ho-2024/

Tunnetage uue 1898 cm³ HO-mootori võimsust. Avastage elegantse keredisainiga saavutatud vilgas ja kindel juhtimine koos kerge NanoXcel2® tekiga, eksklusiivse RiDE®-süsteemi pakutav revolutsiooniline intuitiivne juhtimine ja geniaalsed elektroonilised juhtimissüsteemid ning täiustatud ekraaniliides. Teie avastusretk jätkub, kui uurite tähelepanuväärset uhiuut 7-tollist Connext®-ekraani, millel on turva- ja muud juhtimisrežiimid, kohanduv kallutuse süsteem ja palju muid tehlahendusi: pikendatud ahtriplatvorm, reguleeritav roolikalle, 3-kohaline iste, ülestõstetavad klambrid … kokkuvõtlikult öeldes on see üks kruiisinaudingu maailm.

Aerodünaamiline kuju

FX mudeli võimekas kere lõikab läbi vee, pakkudes stabiilsust igal veepealsel seiklusel. Muljetavaldav tugevus ja vastupidavus tagab sellele masinale suurepärase jõudluse vee peal koos vapustava kiirenduse, suurema tippkiiruse, parema ökonoomsuse ja mugava sõidukogemuse. Lisaks sellele kerge NanoXcel2® tekk - teil on kõik, mida vajate uskumatuteks veepealseteks seiklusteks.

Mugavus, jalaruumi äravool ja lihtsam pardaletulek

Alates reguleeritava kaldega roolist kuni 3-kohalise istmeni, sealhulgas sügavama ja laiema astmega suure ujumisplatvormi ja kahe pardale tulemise käepidemega, pakub FX tõesti rohkem mugavust. Lisaks on kere varustatud jalaruumi äravoolusüsteemiga.

(Drive Control Modes) -sõidurežiimid

Intuitiivne sõidukogemus tagatakse tänu uuele Connext® ekraanile, millel on täiustatud sõidujuhtimisrežiimid: säästlikkus, pukseerimine, jõudlus, mugavus ja kohandatud. Viimane võimaldab eelseadistada tippkiiruse piirangu ja kiirenduskõvera, muutes selle ideaalseks partneriks algajatele sõitjatele. Maksimaalse ökonoomsuse tagamiseks seadistage pikematel sõitudel ühtlane kiirus.

Suure võimsusega, DOHC, 16 V, 1898 cm³ mootor

FX Cruiser HO-d veab edasi meie uuenduslik High Output, 4-silindriline 1898 cm³ WaveRunner mootor. See tähelepanuväärne mootor on tõeliselt võimas ja pakub erakordset kiirendust ning suurepärast tippvõimsust, kuid see on ka integreeritud säästu- ja mugavusfunktsioonidega.

7-tolline värviline puutetundlik ekraan

Vaadake täisvärvilist pilti suuremal ekraanil, mida pakume WaveRunner-ile. Sellel on GPS-kaardivalmidus ja nutitelefoniga sünkroonimine.

30% rohkem hoiuruumi veelgi suuremateks seiklusteks

Oleme oma FX-mudelitesse tekitanud umbes 30% rohkem kergesti ligipääsetavat ruumi kui vanemal mudelil – nii võivad teie seiklused olla pikemad ja sõidud kaugemad. Kõikjal on nutikalt integreeritud praktilised hoiulahendused: väga suur veekindel kindalaegas, mahukas panipaik istmete all, vööris ja ahtris.

Unikaalne kergesti kasutatav turvasüsteem

Uuendusliku süsteemiga ei pea muretsema eraldi kaugjuhtimispuldi pärast – kasutage lihtsalt PIN-koodi, et seadistada või tühistada oma turva- ja juhtimisrežiimid, puudutades Connext® ekraani.

Integreeritud helisüsteem viib muusika vee peale

Nautige kõlarite väljapaistvat heli, mille disain sulandub WaveRunneri joontega. Kõlarid on ideaalselt paigutatud jalaruumidesse ja neid juhitakse juhtraua kõrval asuvalt kerge ligipääsuga paneelilt. Aku kaitsmiseks on paigaldatud madalpinge regulaator.

Avasta uusi lahesoppe

Saate nüüd võtta ette pikemad reisid, Cruise Assist võimaldab teil mugavamalt edasi liikuda. Veesuusatajad ja laudurid armastavad stabiilset kiirust, mida on nüüd võimalik saavutada minimaalse pingutusega. Režiim No Wake aitab teil minna kõikjale, avastada peidetud vaikseid lahesoppe või sadamaid.

Täielik kontroll, minimaalne vaev

Meie peen elektrooniline juhtimissüsteem rõõmustab teid oma „nutikate“ funktsioonidega. Kasutage funktsiooni Cruise Assist täpsete kiiruste määramiseks ja säilitamiseks, 3-positsioonilist No Wake režiimi madala kiirusega aladel navigeerimiseks ning elektroonilist tagurdusabi ja funktsiooni T.D.E. (Trust Directional Enhancement) ülimadala kiirusega manööverdamiseks ja dokkimiseks.

RiDE®-süsteem (tagurpidikäik koos intuitiivse aeglustuselektroonikaga)

Revolutsiooniline RiDE®-süsteem muudab teie sõidu nauditavaks, tuues igasse sõitjasse enesekindlustunde. Edasiliikumiseks ja kiirendamiseks tõmmake lihtsalt parempoolse käepideme gaasihooba – aeglustamiseks või tagurdamiseks tõmmake vasakpoolse käepideme hooba. Jah, see on tõesti nii lihtne!

Hind

24 587.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 4-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 1898cc
Võimsus 195hj
Käigud F/N/R
Ride on
Sõitjate arv 1-3
Mõõdud PxLxK 3,58x1,27x1,23m
Kütusepaak 70L
Panipaiga maht 168,3L
Kere materjal NanoXcel2®
Netokaal 382kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Erisused

  • Suur 7" LCD värviline puuteekraan
  • Nutitelefoni sünkroonimisvõimalus
  • GPS valmidus
  • Kindalaegas
  • Integreeritud Audiosüsteem ekraani kaudu juhtimisega
  • Suure võimsusega 1898cc mootor
  • Luksuslik 3-kohaline mitmetasandiline iste
  • Tootevaliku pikim ja mugavaim kere
  • Revolutsiooniline RiDE süsteem intuitiivseks juhtimiseks
  • Unikaalne 4-astmeline reguleeritava kaldega roolisüsteem

Liikuge FX Cruiser HO-ga edasi suurema sõidumugavuse ja stiilsuse poole. Ümberkujundatud silmapaistev helehall-metallik graafika tõstab teid esile, tugev segu suure võimsusega Yamaha mootorist, sujuvalt sõitvast kerest ja revolutsioonilisest RiDE®-juhtimissüsteemist toob teile kätte võrratu jõudluse ja teie sõiduhorisont avardub.