XSR700

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/sport-heritage/pdp/xsr700-2024/

Uus XSR-perekonna LED-valgustus

XSR700-le on paigaldatud pärandiratastest inspireeritud ümar LED-esituli kaheosalise projektoriga ja poolringikujulise gabariiditulega. LED-tagatuli on klassikalise ümara kujuga, kompaktsed LED-suunatuled on tagasihoidlikuma kujuga, pakkudes samas suurepärast nähtavust.

Uuendatud kokpit

Lisaks on klassikalise kujuga, samas moodsate omadustega LCD-näidik asetatud ettepoole parema selguse ja nähtavuse jaoks. Kogu rattakonstruktsioon on viidud sobima uhiuue esitulega, et klassikalisel XSR700-l oleks eest saledam ,,nöbinina,, välimus.

Edasiaretatud disain

Lisaks üleni mustale juhtrauale ja hoobadele on lüliteid uuendatud tehniliselt, et neid oleks mugavam kasutada. Juht saab kasutada ka LCD-ekraani juhtimist juhtraual olevalt lülitilt. Lisaks on radiaator saanud uue küljekatte ja muudetud asendiga esitulel on uued kinnitused, et välimus oleks stiilipuhtam.

Kõrge pöördemomendiga 690 cm³ CP2 mootor

See on üks väga eriline mootor. Yamaha uuendusliku crossplane-tehnoloogial baseeruv lahendus annab XSR700-le ebaühtlase käivitamisjärjestuse ja müriseva summutiheli, tänu millele jagub sellele 690 cm³ 2-silindrilisel mootorrattal rohkelt iseloomu. Tugev lineaarne pöördemoment pakub meeliülendavat kiirendust. Muljetavaldava kütuseökonoomsuse tulemuseks on suur sõiduulatus ja minimaalsed kasutuskulud.

Kerge ja sale toruraam

Lihtsa manööverdamise ja hea sõidetavuse tarvis on XSR700-l sale, kergest terasest toruraam. Ratta kompaktse teljevahe ja hea vedrustuse kombinatsioon annab tugevale ja kergele šassiile haarava reageerimisvõimelise sõidutunnetuse.

Loodud optimaalse sõidunaudingu jaoks

Faster Sons filosoofia all sündinud masin pakub ehedat retro-lahedat välimust koos viidetega vanamoelisele stiilile, ilma et teeks kompromisse ratta eeskujulikus sõidetavuses. Šassi mõõtmed ja massijaotus on hoolikalt paika pandud, et sõitja tunneks kiirendamise ajal naudingut ja näiks  justkui mootorrattaga kokku sulanduvat.

Enesekindlust tekitav sõidukogemus

XSR700 sõiduefektiivsuse tõstmiseks on lisatud uued suuremad 298 mm eesmised pidurikettad, et tunnetus ja seiskamisjõud oleksid paremad, samal ajal pakuvad muudetud esikahvel ja Michelin Road 5 rehvid tõhusamat tagasisidet teepinnaga, tõstes juhi kindlustunnet.

Yamaha minevikust inspireeritud värvilahendus ja graafika

Värvilahendused said inspiratsiooni Yamaha rikkaliku ajaloo iseloomulikelt mootorratastelt. Kuulus 2-taktiline RD350LC varajatest kaheksakümnendatest andis inspiratsiooni värvilahenduse tänapäevasele tõlgendusele – tulemuseks konkreetne ,,Historic White,, ja elegantsem ,,Historic Blue,,

Hind

8 895.00 €

Garantii 2 aastat
Kaal 167kg
Mootor 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 689cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 73,4 hj (54kW) @ 9000rpm
Väändemoment 68Nm @ 6500rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 815mm
Kütusepaak 14L
Mõõdud PxLxK 2075x820x1130mm

Saadav ka A2 (35kW) versioon.

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Disainitud aegumatus stiilis, jälgides Yamaha 70-te disainikeelt, täis uut tehnoloogiat.

 • Retrostiil koos kõrgekvaliteetse viimistlusega
 • LED optika
 • Kerge ja tugev toruraam
 • Ülimugav isteasend teeb sõidust naudingu
 • Vintage välimusega esi ja tagatuled
 • Vintage välimusega kahestruktuuriline iste
 • Pirelli Phantom rehvid
 • Väljapaistvalt madal kütusekulu
 • Alumiiniumist kütusepaak
 • Vedelikjahutusega 689cc rida 2, 4-t mootor
 • ABS, ketaspidurid

Müügihitti Yamaha MT-07 tehnikal baseeruv retrostiilis teisend. Terav juhitavus, võimas mootor, aegumatu välimus, see ratas on nendele kes armastavad sõitmist. XSR 700 on pärinud Yamaha mineviku vanakooli disaini ja ühendanud selle tänapäeva tehnikaga. Suurepärased võimalused ratta isikupärastamiseks kasutades Yamaha Original lisavarustust. XSR 700 on tõeline klassika, stiilne mootorratas mis on moes ka aastakümnete möödudes.